PPUH Wronkop Tadeusz Wrona istnieje na rynku od 1982 roku. Od ponad 35 lat specjalizujemy się w transporcie ciężkich ładunków i materiałów sypkich oraz w robotach ziemnych. Oferujemy transport specjalistyczny, w tym transport niskopodwoziowy oraz przewóz maszyn – budowlanych, przemysłowych i rolniczych.

Udostępniamy Państwu specjalistyczny sprzęt, pozwalający na wykonanie prac budowlanych – również w trudnych warunkach. Roboty budowlane realizujemy m.in. koparkami gąsienicowymi, spycharkami, pojazdami niskopodwoziowymi i podnośnikami teleskopowymi.

Od 2015 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcję konstrukcji stalowych, proponując Państwu wykonanie wielu elementów konstrukcyjnych, m.in. podestów schodów, ram nośnych oraz hal konstrukcyjnych.

Dzięki latom doświadczenia w branży i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości wyroby i usługi, dostosowując się do Państwa wymagań i potrzeb. Gwarantujemy szybkie i terminowe dostawy oraz owocną współpracę na korzystnych warunkach.